MODÜL 6: Çevrimiçi iletişim araçları ve teknikleri


KURS TANIMI
Modül, işletmenizi tanıtmak için ana araçları ve stratejileri nasıl kullanacağınızı gösterir.Eğitimin sonunda bir haber bülteninin içeriğini ve nasıl yayılacağını yazabileceksiniz, ayrıca haber bültenlerinin sistematik olarak gönderilmesi için en önemli web platformları olan hikaye anlatımını, işletim prosedürlerini nasıl kullanacağınızı öğrenebileceksiniz. Şirketinizi tanıtmak için bir sosyal medya pazarlama aracı olarak abone bulmaya yönelik mevcut mevzuata ve şirketinizin web itibarını nasıl inşa edeceğinizi öğreneceksiniz.

DERS 6.3: Çevrimiçi görüşmelerin yönetimi ve kurumsal değerlendirme

Ders, şirketinizin web itibarını artırmak ve çevrimiçi konuşmaları etkin bir şekilde yönetmek için stratejiler sunar.

Dersin sonunda, şirketinizin web itibarını oluşturmak için benimsenecek araçları ve çevrimiçi konuşmaları etkili bir şekilde yönetme stratejilerini, özellikle kritik olanlara dikkat ederek öğrenebileceksiniz.


DERS 6.2: Şirketinizi tanitmak için sosyal medya pazarlama araci: hikaye anlatma

Ders, hikaye anlatıcılığının temel özelliklerini ve web pazarlamasında kullanımını sunmaktadır.

Dersin sonunda hikaye anlatıcılığını şirketinizi tanıtmak için bir sosyal medya pazarlama aracı olarak kullanabileceksiniz.


DERS 6.1: Bülten

Ders, haber bülteninin yönetimi için operasyonel yöntemleri sunar.
Dersin sonunda bir haber bülteninin içeriğini yazabilecek, haber bültenlerinin sistematik olarak gönderilmesi için en önemli web platformlarını tanıyabilecek, abone bulmak için mevcut mevzuata göre işletim prosedürlerini kullanabileceksiniz